BİZ KİMİZ?

E-Ticaret Akademi, 2016 yılında kurulmuştur. 

Türkiye’nin lider E-Ticaret alt yapı sağlayıcısı olan T-Soft hamiliğinde hizmete devam eden akademimiz, E-Ticaret girişimlerinin en büyük problemi olan eğitim konusundaki eksikliği gidermek üzere faaliyete geçmiştir.

E-Ticaret eğitim ve projeleri ile akademimiz, en yüksek seviyede ve geniş bir yelpazede hizmet sunarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına daha kolay ulaşabilmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Sektörün en iyilerini akademimiz aracılığıyla sizlerle buluşturuyoruz ve her yaşta katılımcıların kendilerini geliştirebileceği eğitimler tasarlıyor, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Akademimiz gerek E-Ticaret girişimcilerinin, gerek E-Ticaret sektöründe görev alacak sektör profesyoneli adaylarının, gerekse de sektördeki mevcut profesyonellerin, bilgi edinmeleri, sektördeki güncel gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar olmalarını sağlayarak, E-Ticaret girişimlerinin büyümelerine katkı sağlamaktadır.

 

 

 

DEĞERLERİMİZ
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Süreç - Sonuç odaklılık,
  • Bireye saygı,
  • Güvenilirlik.
DESTEKLEYENLER
DESTEKLEYENLER

E-Ticaret Akademi, T-Soft Plaza içerisinde faaliyet göstermektedir. 

T-Soft Plaza içerisinde yer alan; 80 Kişilik bir Konferans Salonu40’ar Kişilik 2 Eğitim Salonu30 Kişilik 1 Eğitim Salonu14 Kişilik Toplantı Odası ve T-Soft Operasyon Merkezi içerisinde yer alan 10 Kişilik Toplantı Odası ile 18 Kişilik Toplantı Odalarından faydalanmaktadır. 

Akademimiz, İstanbul’da bulunan en geniş imkanlara sahip bir kaç akademi arasındadır. T-Soft’un 15 yıllık sektör tecrübesi ile akademimize olan desteği kurumumuzu alternatifsiz hale getirmektedir.

Eğitim Bülteni
Eğitimlerden haberdar olmak için sizde bültenimize abone olun !
Destek İçin
0212 480 00 48