EticaretAKADEMİBlog

 • E-TİCARET SİTELERİNDE OLMASI GEREKEN ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
  Eğer e-ticaret yaparak satış kanallarınızı artırmak istiyorsanız seçeceğiniz e-ticaret yazılımının bazı önemli özellikleri sağlaması gerekir. Çünkü iyi bir yazılım alt yapısına sahip e-ticaret sitesi işinizin gelişmesine oldukça katkı yapacak ve e-ticaret işinizde oldukça iyi cirolar yakalamanıza yardımcı olacaktır. İşte e-ticaret sitesinde olması gereken 6 önemli özellik:
  Devamını Gör
 • SATIŞLARI ARTTIRICI E-TİCARET PAZARLAMA STRATEJİLERİ
  E-ticaret işinde başarılı olmanın, e-ticarette satışları artırmanın yolu etkili e-ticaret pazarlama stratejilerini uygulamaktır. Her ne kadar mükemmel bir yazılımla harika bir e-ticaret sitesi kursanız da eğer e-ticarette kabul gören pazarlama stratejilerini uygulamadığınız da başarısız olmanız yüksek ihtimaldir. Aşağıdaki e-ticaret pazarlama stratejilerini kullanarak e-ticaretiniz de satışlarınızı artırabilir ve müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz.
  Devamını Gör
 • E-TİCARET SİTELERİNDE BLOG KULLANMAK NEDEN ÖNEMLİ?
  Günümüzde e-ticaret sitelerinin başarılı olmasında birçok faktörün bir arada bulunması gerekiyor. Bunlardan birisi de blog kullanımıdır. Blog kullanımı e-ticaret sitelerinde günden güne daha da yaygınlaşmaya başladı. Hatta bazı konsept e-ticaret sitelerinde blog yayınlamak kritik bir hale geldi. Bu kadar popüler hale gelen blog kullanımı e-ticaret siteleri için neden önemli hale geldi? İşte yanıtları...
  Devamını Gör
 • E-TİCARETİN FİRMALAR İÇİN EN İYİ 7 FAYDASI
  E-ticaretin firmalar için en iyi 7 faydasını sizler için yazdık..
  Devamını Gör
Eğitim Bülteni
Eğitimlerden haberdar olmak için sizde bültenimize abone olun !
Destek İçin
0212 480 00 48